Powrót do Telewizja Kablowa

Instalacja Telewizji Kablowej

PODŁĄCZENIE TELEWIZJI KABLOWEJ

 1. Czego Państwo potrzebują by podpisać umowę i odbierać sygnał w naszej sieci ?
  • Jeśli są Państwo zameldowani w lokalu w którym ma być przeprowadzona instalacja – tylko dowód osobisty.
  • Jeśli są Państwo właścicielami lokalu ale nie są Państwo zameldowani – akt własności lokalu lub inny tytuł prawy oraz dowód osobisty.
  • Jeśli wynajmują Państwo lokal do którego ma być doprowadzony nasz sygnał – pozwolenie właściciela lokalu (wypełniony specjalny formularz, do pobrania w formacie PDF TUTAJ), oraz Państwa dowód osobisty jeśli umowa ma być na wynajmującego lokal
 2. Koszt podłączenia telewizji kablowej – opłata aktywacyjna wynosi 49 ZŁ BRUTTO (płatne jednorazowo w kasie, po podpisaniu umowy – przed instalacją). Opłata aktywacyjna jest jednakowa dla WSZYSTKICH abonentów – nie dzielimy abonentów na lepszych i gorszych – niezależnie czy jest to nowa instalacja, przełączenie czy też ponowna aktywacja usługi w lokalu, gdzie już była instalacja.
 3. Instalacja telewizji kablowej przeprowadzana jest zwyczajowo w ciągu 7 dni roboczych od dnia następującego po dniu podpisania umowy. Przy podpisaniu umowy na podany przez Państwa numer telefonu dzwoni instalator i umawia się z Państwem na konkretny dzień i godzinę instalacji.
 4. Instalator wprowadzając kabel do Państwa lokalu kończy przyłącze gniazdem abonenckim TELKOM TELMOR GA-26F umożliwiającym podpięcie jednego telewizora i jednego odbiornika radiowego (Podłączenie większej ilości odbiorników telewizyjnych możliwe jest po wykonaniu rozgałęzienia sygnału i jest usługą dodatkową). Po zakończonej instalacji instalator pozostawia kabel do podłączenia odbiornika TV długości maksymalnie 150cm zakończony wtykiem męskim TELKOM TELMOR WKW .
 5. UWAGA! Wszelkie prace polegające na przewiercaniu paneli podłogowych i ściennych, szaf, płytek ceramicznych WYKONYWANE SĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE NA ŻYCZENIE I ODPOWIEDZIALNOŚĆ WŁAŚCICIELA / DYSPONENTA LOKALU I INSTALATOR MA PRAWO ODMÓWIĆ WYKONANIA TAKICH CZYNNOŚCI.
 6. Informujemy, iż instalatorzy nie demontują/montują  paneli podłogowych ani ściennych oraz boazerii, szaf wnękowych i tym podobnych elementów zabudowy.